„fortes fortuna adiuvat” (Terencjusz 195 – 159 r. p.n.e.)

Zapraszamy : Pon - Pt: 8.00-21.00 Sob: 8.00-14.00
  Telefony : 32 718 65 65; 507 937 070

O nas

Adiuvat Sp. z o.o. to firma powstała w 100 % na bazie kapitału polskich inwestorów. Doświadczenie w prowadzeniu pracowni rezonansu magnetycznego zdobywamy od 2010 r. Od tego czasu nieustająco pracujemy nad utrzymaniem najwyższych standardów obsługi pacjenta i jakości wykonywanych badań.

Współpracując z najwyższej klasy specjalistami radiologii z ośrodków w Kielcach, Katowicach i Krakowie, zapewniamy Państwu wykonywanie profesjonalnych badań rezonansem magnetycznym, które w dzisiejszej medycynie stają się jednym z podstawowych narzędzi diagnostycznych.

Wykorzystywany przez nas sprzęt firmy General Electric – Signa Creator, jest platformą sprzętową najnowszej generacji, o polu magnetycznym 1.5T. Została skonstruowana w oparciu o innowacyjne technologie w celu zapewnienia szerokiej gamy wysokiej jakości badań MR. Dzięki szerokim możliwościom technicznym i bogatemu oprogramowaniu klinicznemu umożliwia wydajną i skuteczną diagnostykę MR, obejmującą m.in.:

  • badania neurologiczne (rdzeń kręgowy, obrazowanie mózgu)
  • badania stawów (kolano, bark, nadgarstek, staw skokowy)
  • badania obszaru jamy brzusznej (wątroba, nerki)
  • badania naczyniowe z kontrastem i bez
  • badania mięśnia sercowego (budowa, kurczliwość, funkcjonowanie, żywotność)
  • badania mammograficzne wraz ze spektroskopią
  • wbudowana cewka body, umożliwiająca wykonywanie badań całego ciała.

Technologia PROPELLER 3.0, umożliwia wykonywanie badań dowolnej anatomii, w dowolnej
płaszczyźnie u osób, które nie mogą leżeć nieruchomo (np. z chorobą Parkinsona). Specjalistyczne oprogramowanie to znacząco redukuje nie tylko artefakty „ruchowe”, ale także „oddechowe”.

Jesteśmy przekonani, że nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa pozwoli na zdobycie zaufania pacjentów i przyczyni się do większego wykorzystania i skrócenia oczekiwania na badania rezonansem magnetycznym w Olkuszu i regionie.